Pokrycia dachowe i rynny
Plast-dach

Zastosowanie

System rynnowy   jest kompletnym systemem do odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia dachowego.

System Rynnowy dostępny jest w rozmiarach:

  • 150/100 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 333mm
  • 125/87 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 285mm

Jest to najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na rynku. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, nie wymaga lutowania co bardzo usprawnia proces montażu. Rynny dostępne są w długościach: 4m i 3m.
Rury spustowe dostępne są w trzech długościach:4m,3m i 1m. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.

 

Zastosowanie

System rynnowy Izabella posiada nowoczesny i estetyczny wygląd oraz jest łatwy w montażu.

System produkowany jest w rozmiarach 128/100 i 90/75. Rynny i rury spustowe dostępne są w długościach: 4m i 3m. Doskonale nadaje się do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym, ponieważ przy zastosowaniu tylko jednej rury spustowej pozwala odprowadzić wodę opadowa z dachu powierzchni do 200 m2.
Odcinki rynien łączone są z kształtkami rynnowymi na zatrzask z uszczelka gumowa. Połączenie rur spustowych z kształtkami rurowymi wykonuje się jako połączenia kielichowe bez uszczelki. Jest to system w pełni uszczelkowy, montuje się go bez użycia kleju.

Kontakt
42-200 Częstochowa
ul. Dmowskiego 1A
tel. 34 325 70 67, 606 899 117
centerbud@poczta.onet.pl
Dojazd
Pokrycia dachowe dojazd
Galeria
Pokrycia dachowe galeria
Współpraca
Pokrycia dachowe współpraca
Obecnie kotły co mają bardzo prostą obsługę ograniczoną do załadunku paliwa i usuwania popiołu.