Pokrycia dachowe i rynny
Budmat-Flamingo

Stalowy system rynnowy  nie jest tylko kolejnym na rynku produktem w tej kategorii. To kompletny, zintegrowany system rynnowy, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, spokój i komfort w deszczowe dni.

Inspiracją przy jego tworzeniu była dla nas przyroda. Nie bez przyczyny nazwa systemu zaczerpnięta została od nazwy gatunku ptaków - flamingów. Ptaki te przez całe swoje długie życie przebywają w środowisku wodnym, bo to woda jest dla nich przestrzenią działania.

Podobnie jak flamingi i nasze rynny nie mogły by istnieć bez wody. To tu czują się najlepiej i to środowisko potrafią najlepiej kontrolować. Flamingi łącząc się w milionowe kolonie, wykazują olbrzymie zdolności adaptacyjne w tych warunkach. "Szwedzkie rynny" jak nazywane są czasem przez dekarzy stalowe rynny Flamingo wykazują podobne cechy.

Stalowe systemy rynnowe  produkowane są z najwyższej jakości szwedzkiej blachy gwarantującej jej trwałość na długie lata w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

W stałej ofercie system rynnowy  wykonywany jest w 9 kolorach.

UWAGA: Próbki kolorów na monitorze mogą się różnić od kolorów rzeczywistych produktów.

Stalowy System Rynnowy  powstał z myślą o komfortowych rozwiązaniach zapewniających orynnowanie dachu najwyższej klasy. Bezkompromisowa jakość surowców wykorzystanych do produkcji (blachy PRELAQ® RWS - Rain Water System, szwedzkiego koncernu hutniczego SSAB), najnowocześniejszy w Europie i w pełni zautomatyzowany park maszynowy, innowacyjne i uniwersalne rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów - to wszystko pozwoliło nam stworzyć najlepszy na rynku stalowy system rynnowy. Specjalnie zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów systemu pozwalają na ich uniwersalne stosowanie na każdym dachu.


Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie naszych haków jako wspornika do wszystkich poziomych elementów orynnowania (rynna, narożnik, łącznik), jednakże narożniki dzięki swojej konstrukcji dają tak sztywne połączenie z osadzaną w nich rynną, że nie jest konieczne dodatkowe ich wsparcie. System wyróżnia przy tym łatwość montażu i szczególna estetyka. Jest spójny pod względem kolorystycznym, efektywny w odprowadzaniu wody z połaci dachowej i szczególnie wytrzymały. Solidny dekarz poleca nasze systemy rynnowe będąc pewnym ich niepodważalnej jakości i solidności!

Kontakt
42-200 Częstochowa
ul. Dmowskiego 1A
tel. 34 325 70 67, 606 899 117
centerbud@poczta.onet.pl
Dojazd
Pokrycia dachowe dojazd
Galeria
Pokrycia dachowe galeria
Współpraca
Pokrycia dachowe współpraca
Obecnie kotły co mają bardzo prostą obsługę ograniczoną do załadunku paliwa i usuwania popiołu.