Pokrycia dachowe i rynny
Katepal

Gonty bitumiczne renomowanej marki KATEPAL produkowane w Finlandii od 50 lat, należą do pokryć najbardziej uniwersalnych. Dzięki wysokiej jakości, trwałości, bogatej kolorystyce, łatwości i szybkości montażu zajęły trwałe miejsce wśród stosowanych w Polsce pokryć dachowych, cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców. W toku ciągłego dążenia do doskonałości, szczegółowo dobierane są parametry i wdrażane nowatorskie rozwiązania technologiczne. Tak powstały gonty SuperKATEPAL™, które przedstawiają Jakość Nowej Generacji.

Gonty bitumiczne SuperKATEPAL™ wykonane są z materiału używanego dotychczas tylko w najbardziej wymagających zastosowaniach - bitum elastomerowy modyfikowany SBS o rewelacyjnych parametrach technicznych i właściwościach.
Modyfikowanie elastomerem SBS wpływa na wysoką jakość produktów - gonty są elastyczne nawet w niskich temperaturach, nie pękają, są wytrzymałe na wielokrotne zginanie. Cecha ta jest szczególnie cenna na etapie montażu, przy wykańczaniu krawędzi i załamań, dodatkowo mają większą odporność na rozdzieranie, są bardziej wytrzymałe na zjawiska atmosferyczne i starzeniowe.

Dlatego nasze gonty szczerze zasługują na nazwę SuperKATEPAL™.

Nowoczesne gonty bitumiczne są bardzo trwałe, estetyczne, samoprzylepne, montaż jest łatwy i prawie bez odpadów. Wszystkie te cechy czynią z gontów bitumicznych stylowe i piękne pokrycie dachowe, przy rozsądnych kosztach, będące inteligentnym wyborem nowoczesnego budowniczego.


Kolorystyka

 

 Gładkie
kolor: czerwony

kolor: brazowy

kolor: zielony
 
kolor: szary

kolor: czarny

 

 Cieniowane
kolor: czerwony

kolor: brazowy

kolor: zielony
 
kolor: szary

kolor: niebieski

 

 Jazzy
kolor: czerwony

kolor: brazowy

kolor: zielony
 
kolor: szary

kolor: miedziano-
brazowy
 

 

Rocky 
kolor: czerwony

kolor: brazowy

kolor: zielony
 
kolor: piaskowy

kolor: złocisty

kolor:
miedziano-brazowy
 
kolor: szary

kolor: niebieski

Gwarancja Jakości i Trwałości

Kontakt
42-200 Częstochowa
ul. Dmowskiego 1A
tel. 34 325 70 67, 606 899 117
centerbud@poczta.onet.pl
Dojazd
Pokrycia dachowe dojazd
Galeria
Pokrycia dachowe galeria
Współpraca
Pokrycia dachowe współpraca
Obecnie kotły co mają bardzo prostą obsługę ograniczoną do załadunku paliwa i usuwania popiołu.