Pokrycia dachowe i rynny
Plastivan

Podbitka dachowa PLV

Podbitka dachowa PLVKompletny system paneli i profili PCV zapewnia estetyczne i trwałe wykończenie dachów, otworów okiennych i drzwiowych oraz elewacji.

Dostępna gama kolorystyczna pozwala dopasować jego elementy do elewacji budynku oraz kolory rynien. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod wykańczania dachów, system nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz malowania.

Innowacyjność systemu:
- system podbitki dachowej PLV to jedyny kompletny system dostępny na rynku w takiej gamie kolorystycznej, wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami wykończeniowymi i akcesoriami do montażu.
- innowację stanowią profilowane deski czołowe o długości 5m i szerokościach od 15 do 40 cm o wysokiej estetyce wykonania, potrójnej szerokości panele komorowe znacznie ułatwiające prace montażowe i podnoszące estetykę, oraz gama gotowych elementów do wykańczania narożników i krawędzi dachu.
- elementy systemy wykonane są z surowców najwyższej jakości, a proces ich wytwarzania jest ściśle kontrolowany na wielu etapach.


Panele podbitkowe 10cmpanele podbitkowe 10cm

Plastivan oferuje bardzo szeroką gamę kolorystyczną paneli podbitkowych. Pozwala to na optymalne dopasowanie wykończenia do każdego budynku i kolorów rynien. Poniżej materiały informacyjne do pobrania.

Różnorodne profile wykończeniowe oraz dodatkowe akcesoria w postaci kratek wentylacyjnych i specjalnych profili zapewniających niezbędną wentylację ścian i przestrzeni dachowej to dodatkowy atut naszej oferty.

 

Kontakt
42-200 Częstochowa
ul. Dmowskiego 1A
tel. 34 325 70 67, 606 899 117
centerbud@poczta.onet.pl
Dojazd
Pokrycia dachowe dojazd
Galeria
Pokrycia dachowe galeria
Współpraca
Pokrycia dachowe współpraca
Obecnie kotły co mają bardzo prostą obsługę ograniczoną do załadunku paliwa i usuwania popiołu.